Instrukcja obsługi deski GAKKER

Instrukcja obsługi deski GAKKER

 

Cieszymy się, że dołączyłeś do rodziny użytkowników desek GAKKER. Mamy nadzieję, że nasz produkt będzie źródłem frajdy i świadkiem wielu radosnych chwil. Przeczytaj poniższą instrukcję, aby zapewnić wszystkich użytkownikom deski GAKKER maksymalne bezpieczeństwo i, aby deska mogła Wam służyć jak najdłużej.

Na początku sprawdź, czy produkt, który do Ciebie dotarł nie jest uszkodzony, w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami jak najszybciej pisząc na gakker.pl@gmail.com.

 

Deska GAKKER dedykowana jest do balansowania na niej na stojąco- wszelkie inne zastosowania nie są objęte certyfikatem. Pamiętaj, że jest to produkt fizyczny wykonany z twardego drewna i żaden certyfikat, atest ani instrukcja obsługi za zastąpi nadzoru, przewodnictwa i wsparcia dorosłej osoby. Wykorzystaj czas zabawy z deską GAKKER do nauki praw fizyki i tego jak tako typu przedmiot zachowuje się pod wpływem zabawy z nim. Ustal z dziećmi niezbędne zasady korzystania z deski.

 

Deska GAKKER przeznaczona jest dla dzieci od pierwszego miesiąca życia, ale z powodzeniem może być wykorzystywana dla starszych dzieci i osób dorosłych. Zabawa z deską GAKKER powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Dopuszczalne obciążenie deski w wersji CLASSIC to 200 kg, natomiast deski GAKKER Prime GRADED to 180 kg.

Ostrzeżenia:

 1. Podczas zabawy deską wymagany jest nadzór osoby dorosłej;
 2. Należy trzymać palce z dala od krawędzi deski, również deska w wersji GARDED nie daje 100% gwarancji, że palce nie zostaną przycięte;
 3. Używajcie deski na poziomej powierzchni, upewniając się, że przestrzeń wokół jest wystarczająca i bezpieczna;
 4. Aby zminimalizować ryzyko upadku lub poślizgnięcia używajcie deski bez skarpet i obuwia;
 5. Deska wykonana jest z naturalnych materiałów i może ulec uszkodzeniu. Upewnij się, że żaden fragment deski nie odłamał się i ewentualnie nie dostanie się o ust dziecka.
 6. Pamiętaj, że deska przy intensywnym bujaniu może się przemieszczać i wykonywać niespodziewane ruchy.
 7. Nie gwarantujemy odporności na warunki atmosferyczne. Deska GAKKER dedykowana jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Wykonana jest z naturalnych materiałów i normalnym jest, że podczas użytkowania mogą pojawić się na niej rysy lub inne ślady.
 8. Upewnij się, że pod deskę nie dostały się np. drobinki piasku, które podczas zabawy mogłyby uszkodzić deskę. W celu ochrony deski i podłóg zaleca się korzystanie z deski na zabezpieczonej powierzchni np. dywanie lub macie, które nie przesuwają się po podłożu.
 9. Deska GAKKER jest zabawką wykonaną z drewna- przechowuj ją z dala od ognia i źródeł ciepła.
 10. Deskę GAKKER przechowuj w ciepłym i suchym miejscu- tak jak każdy mebel może ulec zniszczeniu pod wpływem wilgoci.
 11. Czyść deskę wilgotną szmatką z mydłem, lub innym delikatnym detergentem.
 12. Deska GAKKER ma zaokrąglone krawędzie. Używając jej wypukłą stroną do góry nie opieraj się, nie chodź blisko krawędzi- może to spowodować przewrócenie deski i obrażenia.

Wykluczenie odpowiedzialności.

Deska GAKKER jest mobilną zabawką, używajcie jej kreatywnie, ale ostrożnie i rozsądnie i pod nadzorem osoby dorosłej. Właściciel marki GAKKER (firma NIBRES Jakub Garkowski) nie ponosi odpowiedzialności za szkody fizyczne i materialne, spowodowane użytkowaniem deski GAKKER.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl